Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí

Vaření

Vybavte si kuchyň stylovým a naprosto zdravotně nezávadným smaltovaným nádobím na vaření. V nabídce máme jak kompletně barevně sladěné vícedílné sady, tak i jednotlivé kousky, jimiž můžete doplnit váš stávající kuchařský arsenál. Vybírat můžete z hrnců i rendlíků různé velikosti a rozmanitého barevného provedení, buď rovnou v setu s pokličkou, případně i samostatně. Nechybí samozřejmě ani litinové pánve, zapékací mísy či lívanečníky.

Smaltované varné nádobí využije každý, komu záleží na zdravé tepelné úpravě připravovaných pokrmů. Na své si u nás ale přijdou i milovníci retra a stylového designu obecně. V nabídce máme nádobí v tradičních barvách a vzorech, ale nechybí ani hrnce či rendlíky s obrázky nebo vícebarevným moderním vzorem.

Všechno nádobí z naší nabídky můžete používat na jakémkoliv typu ohřevu, a to včetně indukce. Vaření na smaltu je naprosto zdravotně nezávadné, jelikož se z něj během ohřevu neuvolňují žádné toxické látky. Většinu hrnců a rendlíků značky BELIS/SFINX lze bez obav mýt v myčce.

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry