Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí

Hrnce a rendlíky

Hrnce a rendlíky

Rozšiřte své kuchyňské vybavení o smaltované hrnce a rendlíky značky BELIS/SFINX. V nabídce máme klasické rendlíky různých velikostí s nerezovými či smaltovanými uchy, ale i modely s praktickým držadlem. Nechybí samozřejmě ani spolehlivé smaltované hrnce o různém průměru i objemu, a to včetně modelů do gastroprovozů. Vybírat můžete z modelů, jejichž součástí je i skleněná či smaltovaná poklička, ale nabízíme i samotné hrnce bez poklice. Naše hrnce i rendlíky vyrábíme v mnoha různých designových provedeních a najdete u nás také modely s obrázky.

Hrnce a rendlíky BELIS/SFINX jsou ideální do každé kuchyně, ať už je to ta doma, na chalupě, nebo i v restauraci. Ocení je každý, kdo chce vařit zdravě, ale také všichni milovníci tradičního vzhledu.

Smaltované hrnce jsou vysoce odolné proti opotřebení a snadno se čistí. Jejich největší předností však je, že neuvolňují během vaření žádné toxické látky a zachovávají pokrmům jejich původní chuť i vůni. Vařit v nich můžete bez obav dokonce i na indukci.

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry