Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí od roku 1893

Obouvátka

Obouvátka

Bojujete s obouváním bot? Pomůže vám smaltovaná obouvací lžíce, tedy obouvátko. Pravděpodobně jste se doposud setkali spíše s plastovými variantami této vychytávky, smaltovaná verze ale stojí za vyzkoušení. Je pevnější a nabídne i dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Už se vám plastová lžíce na boty někdy zlomila či ohnula? Se smaltovanými obouvátky vám to nehrozí, mají totiž pevné ocelové jádro.

Lžíce na boty Belis značně usnadní a také urychlí nazouvání. Nemusíte se tolik ohýbat a díky hladkému povrchu obouvátka se vaše pata dostane do boty snáze. Nedochází k poškození opatku, který se může při nešetrném obouvání časem nalomit či ohnout, důsledkem toho ztratí svou pevnost a může začít tlačit.

Vybírat můžete ze dvou velikostí. Delší obouvátko je pro ty, kteří se nechtějí nebo nemohou při nazouvání bot příliš ohýbat. Trpíte-li bolestí zad, je pro vás delší varianta ideální. Volba barvy smaltovaného ocelového obouvátka záleží čistě na vaší preferenci. Malé obouvátko se hodí třeba na cestování.

 

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry