Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí od roku 1893

2. JAKOST

2. JAKOST

Prvořadým úkolem firmy BELIS je nabízet svým zákazníkům nádobí té nejvyšší kvality. Z tohoto důvodu vzniká určité procento výrobků, které nesplňují nadstandardní jakostní požadavky firmy BELIS. Tyto výrobky mají nepatrné kosmetické vady vně výrobku, které v žádném případě nemají vliv na funkčnost tohoto nádobí. Z takového zboží se stává zboží tzv. druhé jakosti. 

Plánujete-li nákup nového kuchyňského náčiní a nádobí, zkuste zvážit smaltovanou variantu. Pokud hledáte co nejlevnější alternativy smaltu, nebo s tímto materiálem ještě nemáte zkušenosti a chcete si ho v kuchyni vyzkoušet, vyberte si ze zlevněných kousků.

Smaltované nádobí nepatří minulosti. Ačkoli se vyjímá na chatě nebo v kuchyni zařízené v retro stylu, bude vypadat skvěle i v moderní, minimalistické domácnosti. Oceníte především odolnost a dlouhou životnost tohoto nádobí. Jeho údržba je snadná a většinu lze mýt v myčce na nádobí. Na rozdíl od nerezových hrnců se navíc nemusíte obávat nevzhledných šmouh a zaschlých kapek.

Mezi další výhody smaltovaného nádobí patří i cenová dostupnost a vysoká tepelná vodivost. Díky tomu se snadno a rychle zahřeje. Většinu nádobí lze bez problémů vkládat do trouby. Jednoduše tak udržíte pokrmy v hrnci teplé nebo nahřejete smaltované talíře. Tento typ nádobí díky své nízké hmotnosti zbytečně nezatíží kuchyňské skříňky.

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry