Lavory ( umývadla)

Smaltované nádobí není minulostí. Ačkoli jej znáte pravděpodobně z kuchyní babiček či rodičů, byla by škoda tento typ kuchyňského vybavení ignorovat. Zařizujete si retro kuchyni nebo hledáte ty správné kuchyňské doplňky na chatu, kde dominuje dřevo? Tam všude se bude smalt skvěle vyjímat, pozornost ale upoutá i v moderní kuchyni.

Oblíbeným kouskem je smaltovaný lavor či miska Belis. Někomu se okamžitě vybaví vůně bramborového salátu, kterým býval o Vánocích naplněn právě takový lavor. Nevadilo ani celodenní ujídání, jelikož lavor je dostatečně velký, takže se dostalo vždy na všechny. Ve smaltovaném lavoru se také skvěle zadělává těsto a dá se použít i k opláchnutí menšího množství nádobí či jako příruční umyvadlo do koupelny.

Své využití určitě najde i dnes, a to nejen jako stylová dekorace. Jedná se kvalitní nádobí, které doma určitě využijete. A to nejen na chalupě, ale i v moderní, minimalistické kuchyni. Stačí si jen vybrat správný objem a barvu. Některé smaltované mísy můžete bez problémů vložit do myčky na nádobí.

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry