Smaltované nádobí sfinx

Český výrobce smaltovaného nádobí od roku 1893

Čajníky a konvice

Čajníky a konvice

Milujete kvalitní čaj a rádi si ho vychutnáváte za všech okolností? Pak byste měli tento rituál dovést k dokonalosti díky kvalitní konvici určené přímo na čaj. Rychlovarné konvice dokážou snadno a bez delšího čekání připravit vroucí vodu na cokoli. Jsou ale spíše symbolem uspěchaného životního stylu, kdy je třeba mít všechno hned bez ohledu na kvalitu.

Příprava a pití čaje se může stát příjemným rituálem, který vás uklidní a umožní alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti. S tím vším vám pomůže smaltovaná konvice neboli čajník Sfinx. Vybírat můžete z různých designů a velikostí. Najdete zde ukázkové retro kousky se zajímavým dekorem i modernější konvice. Čaj můžete ve smaltované konvici ohřát třeba na plynové plotně, ale i na indukci, sklokeramické desce i na klasických kamnech.

Smaltované konvice lze bez problémů umývat v myčce na nádobí. Vyberte si tu nejlepší konvici, která se bude hodit do vaší kuchyně a přinese vám spoustu příjemných chvil strávených v klidu s výborným čajem.

Pokud jste spíše kávový typ, tak by se vám mohli líbit smaltované džezvy na kávu. Díky nim si připravíte lahodnou a voňavou kávu za pouhé tři minutky!

 Řazení
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
Zrušit filtry